Aktualności

Previous Next
Aktualności

Kiermasz bożonarodzeniowy

Dnia 12.12.2019 w naszej szkole odbył się kiermasz stroików i ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów a także rodziców. Uzyskane ze sprzedaży środki pieniężne zostały przekazane na potrzeby naszej szkoły. (wpłata na konto RR)

          Tego samego dnia podsumowany został konkurs międzyklasowy na „Stoik Bożonarodzeniowy”. W konkursie tym wzięło udział  69 uczniów z Oddziałów Przedszkolnych i klas I – VIII. Pierwsze miejsce zajęła klasa V, pozostałe klasy otrzymały wyróżnienie i dyplom za uczestnictwo w konkursie.                                              

 

 

 

 

 

 

Natomiast 15.12.2019r. w kościele parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Radzimowie uczniowie naszej szkoły podjęli się zadania sprzedaży pozostałych stroików bożonarodzeniowych przekazując uzyskane środki ks. misjonarzowi Waldemarowi Pawelcowi na cele misyjne dla kościoła w  Żytomierzu na Ukrainie. Ks. Waldemar jest duszpasterzem w tamtejszej parafii od 17 lat.

Podjęliśmy się tego zadania mając na uwadze osobę papieża Jana Pawła II, który w tym roku szkolnym jest naszym patronem, zgodnie z projektem szkolnym „Wezwani do budowania przyszłości”.

Nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyli również w Gminnym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Sulikowie. Zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne i taneczne na scenie w GOK - u i na sulikowskim rynku.

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko, kapelusz, na zewnątrz i zbliżenieObraz może zawierać: 15 osób

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biernej

Bierna 57, 59-970 Zawidów, Tel/fax : (75) 77 76 108, E-mail : spbierna@interia.pl
© 2018 wregionie.pl